KONST / Litografier / Färglitografi 13342346
nr 1334 2346
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/300. Motivet: 70x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:55:28
500 kr
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd